Kanal Tedavisi Fiyatları Neden Pahalı

www.r1o.net

Kanal Tedavisi Fiyatları ; Sitemizde yazdığımız bir yazıda bunun nedeni’ni belirtmiştik. Diş hekimlerinin kullandığı malzemeler çoğunluklukla yurt dışı kaynaklı olduğu için, ülke ekonomisindeki ufak veya büyük çaplı dalgalanmalardan sağlık sektörüde etkileniyor. Kanal tedavisi fiyatları 2019 yılında yapılan tedavi yöntemine uygulanan işlemlere göre değişmektedir. Türk diş hekimleri birliğine göre sade kanal tedavisi fiyatı 165 tl, ama bu fiyat muayene edilen semte,şehire ve kişiye göre değişiyor baz alınan taban fiyatı 165 tl. Elbette kullanılan malzemeler yurtdışı kaynaklı olduğu için doların yükselişi’de buna bir etken olarak gösterilebilir.

Bunlarda Kanal Tedavisi Fiyatlarını Uçuk Bulan Birkaç Kişinin Yorumu ;

” Tamam hocam işine saygı duyarım, emeğine de. Bedava yapacak halin de yok ama bir kanal tedavisi için 450 tl almak nedir ya ? fiyatı normal karşılayan olacaktır ama, asgari ücretli bir insanın maaşının üçte biri neredeyse neredeyse. aile fertlerinin 3’ü kanal tedavi yapsa, 1 ay bunun için çalışmak zorundalar. Az ucuz yapın da herkes faydalansın. ”

” Dişçi değilim ama o 450tl’nin arkasında öss icin gecen 3 sene okulda geçen 5-6 sene+çalıştığı yılda edindiği tecrübe+malzeme kira vb. = 450tl olduğunu hatırlatayim. ”

Diş Hekimi Muayene Ücretleri İçin Tıklayın

www.r1o.net

Bir Cevap Yazın